Top 10 Mini Kühlschrank Günstig Fürs Zimmer – Minilodówki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. TZS First Austria

#ad

Bez zamrażarki, zamykana | bezgłośna lodówka na napoje, TZS First Austria Minilodówka 40 l netto 34 l, do biura i małych mieszkań, wymienne zawiasy drzwiowe, oświetlenie LED, na kemping

#ad
TZS First Austria #ad - Możliwość montażu po obu stronach: wysoki stopień elastyczności jest zapewniony dzięki obustronnym drzwiom. Pełny zakres dostawy: zakres dostawy obejmuje 1 x mini lodówkę, 1 x zintegrowane oświetlenie wnętrza LED, 2 x półki wkładane z regulacją wysokości, 2 x regulowane kieszenie na drzwi, 2 x pojemnik na drzwi i 1 x metalowy pałąk.

40 l. Dzięki innowacyjnej technologii chłodzenia Peltier i mocy 63 W mini lodówka TZS jest energooszczędna i prawie bezgłośna. Dzięki temu mini lodówka tZS jest idealnym towarzyszem w biurze, na kempingu, w pokoju hotelowym lub w mieszkaniu wakacyjnym. Ponadto zawartość minibarka można dodatkowo zabezpieczyć dzięki praktycznej funkcji blokady.

Kompaktowy i elastyczny: wyjątkowo kompaktowa konstrukcja spotyka się z imponującą pojemnością użytkową ok. Obszerny serwis – jesteśmy w 100% przekonani o nieskazitelnej jakości naszych produktów TZS First Austria Jeśli wbrew oczekiwaniom nie jesteś zadowolony z naszego produktu, znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie! W zestawie 2 klucze. Wydajna i cicha: mini lodówka tzs bez zamrażarki spełnia wszystkie potrzeby w zakresie od 4° do 16°.
MarkaTZS First Austria #ad
ProducentFirst #ad
Wysokość22.24
Długość15.75
Waga27.12
Szerokość16.93
Numer częściFA-5172
ModelFA-5172

2. Vasip

#ad

Mała lodówka na napoje do domu, Vasip Mini lodówka 15 l, biura, przenośna z funkcją chłodzenia i ogrzewania, na kemping i do samochodu AC/DC

#ad
Vasip #ad - Ta pojemność nadaje się do domu, który można łatwo podnieść jako lodówkę samochodową, również do przechowywania kosmetyków i produktów do pielęgnacji skóry. 100% markowy serwis: lodówka vasip nadaje się jako lodówka na napoje, roczny serwis wymiany i naprawy. Do domu / na zewnątrz: dwie wtyczki wchodzą w zakres dostawy, ta mała lodówka może być używana zarówno jako lodówka samochodowa 12 V DC, jak i domowa lodówka 20-240 V AC.

Ta lodówka wykorzystuje półprzewodnikowe chipy chłodzące, a jednocześnie oszczędza energię elektryczną, co jest bardzo przyjazne dla środowiska, które nie zawierają freonu, a materiał jest bezpieczny i wytrzymały. Doskonale spełni wszystkie Twoje wymagania dotyczące małej lodówki. Działa bardzo cicho i nie zakłóca spokoju i pracy. Zakres chłodzenia 5-8°C, zakres grzewczy 55-65°C. Na drzwiach lodówki znajduje się zamknięcie zatrzaskowe, a po zamknięciu drzwi można się upewnić, że lodówka jest dobrze zamknięta i utrzymuje temperaturę w lodówce.

Oferujemy dożywotnią obsługę klienta, skontaktuj się z nami. Tryb ogrzewania lub chłodzenia można łatwo ustawić za pomocą jednego przycisku. Kompaktowa mini lodówka 15 l: minilodówka 15 litrów firmy vasip może bez problemu przechowywać 30 puszek z napojami o pojemności 330 ml. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, lodówki kosmetyczne, lodówka dla małych rodzin 1-3 osób lub lodówka samochodowa.
MarkaVasip #ad
Producentvasip #ad
Wysokość17.91
Długość13.78
Waga0.93
Szerokość12.13
Numer częściYT-A-15
Model15L
Gwarancja1 rok.

3. Klarstein

#ad

Cicha, 33 l, Klarstein Skincare mini lodówka do pokoju, na napoje i kosmetyki, regulowana półka, lodówka Skincare 5-15°C, mały minibar

#ad
Klarstein #ad - Mimo niewielkiej powierzchni ta 33-litrowa lodówka zapewnia wystarczająco dużo miejsca na piwo, przekąski, alkohol, produkty do pielęgnacji itd. Lodówka bez oszczędności kosztów energii elektrycznej: ciesz się zaletami naszej lodówki bez zbędnych kosztów.

Dlatego nasza lodówka jest cicha i wyposażona w cichy silnik, dzięki czemu możesz spokojnie cieszyć się schłodzonymi potrawami i napojami. Po otwarciu świeci się jasne oświetlenie wewnętrzne, które w pełni oświetla zawartość lodówki. Nadszedł czas na szczęśliwe godziny: dzięki mini lodówce happy hour do pokoju lub biura masz wszystko pod ręką. Bez brzęczenia i brzęczenia: hałaśliwa mini lodówka przeszkadza w dobrym filmie lub dobrej rozmowie. Ponadto zapewnia idealną temperaturę pomiędzy 5-15°C, dzięki czemu możesz cieszyć się schłodzonymi napojami.

Nasza mini lodówka jest wyposażona w przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R600a, który maksymalizuje wydajność chłodzenia, a nie koszty. Urocza biżuteria: nasza mała lodówka ma atrakcyjny design, który zachęca do zajrzenia do środka. Wszechstronna mini lodówka: ta lodówka najlepiej nadaje się do małych pomieszczeń, jako minibar lub jako lodówka kempingowa lub skincare.
MarkaKlarstein #ad
ProducentKlarstein #ad
Wysokość21.26
Długość15.75
Waga32.41
Szerokość16.93
Numer częściHEA-HappyHour-32Slb
Model10035239

4. Klarstein

#ad

Klarstein Mini lodówka do pokoju, 30 l, mała lodówka Skincare 5-15°C, lodówka, mini lodówka na napoje i kosmetyki, mały minibar, regulowane półki, mała i cicha

#ad
Klarstein #ad - Lodówka bez oszczędności kosztów energii elektrycznej: ciesz się zaletami naszej lodówki bez zbędnych kosztów. Nadszedł czas na szczęśliwe godziny: dzięki mini lodówce happy hour do pokoju lub biura masz wszystko pod ręką. Mimo niewielkiej powierzchni ta 30-litrowa lodówka zapewnia wystarczająco dużo miejsca na piwo, przekąski, alkohol, produkty do pielęgnacji itd.

Bez brzęczenia i brzęczenia: hałaśliwa mini lodówka przeszkadza w dobrym filmie lub dobrej rozmowie. Urocza biżuteria: nasza mała lodówka ma atrakcyjny design, który zachęca do zajrzenia do środka. Wszechstronna mini lodówka: ta lodówka najlepiej nadaje się do małych pomieszczeń, jako minibar lub jako lodówka kempingowa lub skincare. Ponadto zapewnia idealną temperaturę pomiędzy 5-15°C, dzięki czemu możesz cieszyć się schłodzonymi napojami.

Po otwarciu świeci się jasne oświetlenie wewnętrzne. Nasza mini lodówka jest wyposażona w przyjazny dla środowiska kompresor R600a, który maksymalizuje wydajność chłodzenia, a nie koszty. Zawartość jest w pełni oświetlona, łącznie z dwoma półkami. Dlatego nasza lodówka jest cicha i wyposażona w cichy silnik, dzięki czemu możesz spokojnie cieszyć się schłodzonymi potrawami i napojami.
MarkaKlarstein #ad
ProducentKlarstein #ad
Wysokość18.5
Długość14.96
Waga25.35
Szerokość17.52
Numer częściHEA-HappyHour-24Slb
Model10035239

5. Klarstein

#ad

Mała i cicha, 38 l, mała lodówka Skincar 6-18°C, Klarstein Mini lodówka do pokoju, mini lodówka na napoje, mały minibar, przekąski i kosmetyki, regulowane półki, lodówka

#ad
Klarstein #ad - Wszechstronna mini lodówka: ta lodówka najlepiej nadaje się do małych pomieszczeń, jako minibar lub jako lodówka kosmetyczna lub skincare. Nadszedł czas na szczęśliwe godziny: dzięki mini lodówce happy hour do pokoju lub biura masz wszystko pod ręką.

Nasza mini lodówka jest wyposażona w przyjazny dla środowiska kompresor R600a, a nie koszty. Mimo niewielkiej powierzchni ta 38-litrowa lodówka zapewnia wystarczająco dużo miejsca na piwo, alkohol, przekąski, produkty do pielęgnacji itd. Uroczy skarb: nasza mała lodówka ma atrakcyjny design, który zachęca do zajrzenia do środka. Lodówka nie jest możliwa, który maksymalizuje wydajność chłodzenia, oszczędność kosztów energii elektrycznej: ciesz się zaletami naszej lodówki bez zbędnych kosztów.

Po otwarciu świeci się jasne oświetlenie wewnętrzne. Dlatego nasza lodówka jest cicha i wyposażona w cichy silnik, dzięki czemu możesz spokojnie cieszyć się schłodzonymi potrawami i napojami. Bez brzęczenia i brzęczenia: hałaśliwa mini lodówka przeszkadza w dobrym filmie lub dobrej rozmowie. Zawartość jest w pełni oświetlona, łącznie z dwoma półkami. Ponadto zapewnia idealną temperaturę pomiędzy 6-18°C, dzięki czemu możesz cieszyć się schłodzonymi napojami.
MarkaKlarstein #ad
ProducentKlarstein #ad
Wysokość20.08
Długość16.14
Szerokość16.93
Numer częściHEA3-HappyH-38l-WH
Model10035239

6. Klarstein

#ad

Na kemping, mini lodówka do napojów, cicha, mini lodówka do pokoju, biura 0-15°C, Klarstein Skincare Fridge, 17 l, 3 poziomy chłodzenia

#ad
Klarstein #ad - Napoje, żywność, kosmetyki i wiele więcej: dzięki tej lodówce na butelki do pokoju, hotelu i biura masz wszystko zawsze pod ręką. Lodówka jest mała i wyposażona w przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R600a, który maksymalizuje wydajność chłodzenia, a nie koszty.

Chłodzenie, na które możesz liczyć: ta lodówka idealnie nadaje się do małych pomieszczeń i pokoi lub jako lodówka kempingowa. Ponadto nasza mini lodówka zapewnia idealną temperaturę pomiędzy 0-15°C, dzięki czemu możesz cieszyć się schłodzonymi napojami. Nasza lodówka jest wyposażona w cichy silnik, dzięki czemu możesz spokojnie cieszyć się schłodzonymi potrawami i napojami. Nawet przy zmniejszonym rozmiarze 17-litrowa mini lodówka zapewnia wystarczająco dużo miejsca na piwo, przekąski i produkty Skincare.

Bez brzęczenia i brzęczenia: hałaśliwa lodówka zakłóca dobry film, sen lub dobrą rozmowę. Ta mini lodówka jest w pełni oświetlona, w tym żywność i napoje. Uroczy skarb: nasza mała lodówka ma atrakcyjny design, który zachęca do zajrzenia i świeci jasnym oświetleniem wewnętrznym. Lodówka do napojów oszczędza koszty: ciesz się zaletami tej mini lodówki bez zbędnych kosztów.
MarkaKlarstein #ad
ProducentKlarstein #ad
Wysokość13.19
Długość16.34
Waga16.09
Szerokość15.16
Numer części10035730
ModelHEA6-CoolHide-Blk

7. NORTHCLAN

#ad

Kosmetyków, trybu Max i Eco, przenośna lodówka chłodząca i grzewcza, idealna do napojów, z 220 V AC/12 V DC do użytku samochodowego i domowego, różowa, NORTHCLAN Mini lodówka do pokoju 15 l, przekąsek

#ad
NORTHCLAN #ad - Jest praktyczny i przenośny, a także piękny prezent dla przyjaciół i rodziny. Duża pojemność 15 l: nasza mini lodówka o pojemności 15 l może pomieścić 21 x 330 ml napojów w puszkach lub 15 x 380 ml wody w butelkach. Temperatura wewnętrzna lodówki na napoje zmienia się w zależności od temperatury otoczenia. Tryb max i eco: max szybkie chłodzenie, nie wpływa negatywnie na odpoczynek podczas pracy, aby uzyskać efekt chłodzenia, hałas ≤ 28 dB, ECO oszczędność energii i ultralekka praca, ale prędkość chłodzenia jest wolniejsza niż w trybie max.

Ta niezawodna elektryczna lodówka podróżna może być używana wszędzie w sypialni, biurze, podczas pływania łodzią, pracowników biurowych, na kempingu itd. Zastosowanie w domu i w samochodzie: wyposażony w podwójny tryb prądu zmiennego 220-240 v / 12 v dc, w podróży, dzięki któremu można łatwo przełączać tryb zgodnie z własnymi potrzebami. Dołożymy wszelkich starań, w 100% wolna od freonu i przyjazna dla środowiska, aby rozwiązać problem dla Ciebie.

Zaleca się najpierw uruchomić tryb Max, hałas > 28 dB, a następnie przejść do trybu Eco. Funkcje ogrzewania i chłodzenia: chłodzi do 15-20°c poniżej temperatury otoczenia, ustawia lodówkę na chłodzenie lub ciepło za pomocą jednego przełącznika! Tryb chłodzenia wydłuża okres przydatności do pielęgnacji skóry, utrzymuje ciepło do 65°C, a tryb ogrzewania utrzymuje ciepło porannej kawy. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Wyjmowany regał ułatwia przechowywanie napojów, aby zarówno łatwo oddzielić małe przedmioty, świeżych owoców, żywności i kosmetyków na różnych wysokościach, jak i rozszerzyć przestrzeń do przechowywania.
MarkaNORTHCLAN #ad
ProducentNORTHCLAN #ad
Wysokość10.63
Długość15.75
Waga8.62
Szerokość11.81
Numer części15X
Model15X

8. Bredeco

#ad

Mała, w stylu retro, mini lodówka, 4 l, biała, stołowa, Bredeco BCMF-4L-W mini lodówka

#ad
Bredeco #ad - Wydajna – chłodzi do 5°c średnio około 20°C poniżej temperatury otoczenia. Wysoka mobilność – dzięki kompaktowym rozmiarom i uchwytowi do noszenia. Uniwersalny – można go używać zarówno z sieci elektrycznej, jak i akumulatora samochodowego. Optymalne wykorzystanie przestrzeni do przechowywania 4 l – wyjmowana półka. Wielofunkcyjny – chłodzi i utrzymuje ciepło.
MarkaBredeco #ad
ProducentBredeco #ad
Wysokość10.83
Długość10.83
Waga3.97
Szerokość7.48
Numer częściBCMF-4L-W

9. SEVERIN

#ad

Severin KS 9827 Mini-lodówka / A +/ 110 kWh/rok / pojemność 42 litry

#ad
SEVERIN #ad - Energooszczędna — zużycie energii 107 kWh/rok — Klasa efektywności energetycznej: A +. Wbudowany 6-litrowy pojemnik z niższą temperaturą do krótkotrwałego przechowywania świeżego mięsa, ryb i drobiu. Regulacja temperatury. Pojemność użytkowa: 42 l. W drzwiach półka na butelki o pojemności 2 litrów.
MarkaSEVERIN #ad
ProducentSeverin #ad
Wysokość20.98
Długość19.69
Waga30.86
Szerokość18.31
Numer częściKS 9827
ModelKS 9827

10. Klarstein

#ad

Mała i cicha, napoje, przekąski i kosmetyki, regulowane półki, lodówka Skincare 12-18°C, Klarstein Mini lodówka ze szklanymi drzwiami, 42 l

#ad
Klarstein #ad - Ze stylowymi szklanymi drzwiami i oświetleniem led: nasza lodówka ze szklanymi drzwiami ma atrakcyjny design, który zachęca do zajrzenia do środka. Po otwarciu świeci się jasne oświetlenie wewnętrzne LED, które idealnie podkreśla zawartość. Nasza mini lodówka jest wyposażona w przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R600a, a nie koszty.

Ponadto lodówka zapewnia idealną temperaturę pomiędzy 12-18°C, dzięki czemu możesz cieszyć się schłodzonymi napojami. Mimo niewielkiej powierzchni ta 42-litrowa lodówka zapewnia wystarczająco dużo miejsca. Lodówka nie jest możliwa, który maksymalizuje wydajność chłodzenia, oszczędność kosztów energii elektrycznej: ciesz się zaletami naszej lodówki bez zbędnych kosztów. Napoje, żywność, masz wszystko, pokojowy lub kosmetyczny, kosmetyki i wiele więcej: dzięki tej mini lodówce jako bar domowy, co ważne zawsze pod ręką.

Bez brzęczenia i brzęczenia: hałaśliwa lodówka na butelki przeszkadza w dobrym filmie lub dobrej rozmowie. Wszechstronna mini lodówka: ta lodówka idealnie nadaje się do małych pomieszczeń, jako minibar lub jako lodówka Skincare. Nasza mała lodówka jest wyposażona w cichy silnik, dzięki czemu możesz cieszyć się schłodzonymi potrawami i napojami.
MarkaKlarstein #ad
ProducentKlarstein #ad
Wysokość19.69
Długość25.2
Waga26.46
Szerokość22.83
Numer częściHEA-Brooklyn-blk